piątek, 28 stycznia 2011

Magazyn D&M12 komentarzy:

monisiag pisze...

Super :D

Monika0147 pisze...

Zgadzam się z 'monisiag' ;) Macie fajnego grafika :P :)

Elcia_777 pisze...

Ciekawy magazyn, czytelny i przejrzysty :)

DiamentOva pisze...

nie powiedziabym ze stardeol for poland jest perfekcją. tymbardziej jezeli chodzi o naglowek. nie ma to jak lizac komus dupe , nie? sory bardzo ale tam wiele rzeczy jest niedopracowanych ( ps. JulitQe93 bardzo lubie ;) )

delicce pisze...

nie nagłówek, tylko szablon, czyli to co jest oprócz nagłówka i tła. Chodzi o układ, że w pasku nie ma zbędnych rzeczy i jest wszystko rozmieszczone z głową.

Ania pisze...

A może nie o gabisiach srysiach a faktycznie o tym co na stardoll czyli np jakie kluby są najpopularniejsze mamy 2 w top 10 popularnych na stardoll polskie ... może warto o tym napisać a nie o blogach stardoll dotyczących . I zapytać tych ludzi jak doszli do takiej popularności. Ja np chciała bym bardzo by mój klub był tak popularny ,że znajduje sie na topowej liście stardoll a nie w jakiejś tam kategorii tylko wyświetla

Ania pisze...

No i jeszcze jedno od jakiegoś niecałego miesiąca pojawił się nowy blog miedzy innymi o stardoll jeśli chodzi o szablon tam jest przejrzyście naprawdę ,choć im się tez podobał stardoll.ocom Ja w każdym razie takiego bloga nie widziałam wcześniej i pewnie długo nie zobaczę. Więc skłoniła bym się na waszym miejscu w stronę tych co niosą ze sobą coś nowego a nie starych przerobionych tematów jak stardoll i my itd.
http://diamond-star-magazyn.blogspot.com sami zobaczcie

wiczkaa pisze...

Em, ja bym na waszym miejscu zaczęła rysować sama ubrania i popracowała nad krawędziami. Jak jest wywiad z Gabą i jest jakaś sukienka i ciało z ubieranek, a ręka jest nierówna dodana ^ Ale ogólnie kolorystyka ładna :)

Indiana_Evans90 pisze...

Świetny magazyn . Wiadomo, że nic nie jest perfekcyjne ale może być . Tylko Justina i Miley nie lubię :P

sweetkasia1998 pisze...

Świetny magazyn , świetna grafika. Moim zdaniem admin nie powinien tyle ,,zabierać'' pieniędzy , przecież gdyby było taniej było by pewnie więcej użytkowników, wiecej ss i pewnie może by wiecej zarobili nich dotychczas .


Sweetkasia1998

Emma_Gilbert19 pisze...

Świetny magazyn, grafika dopracowana do perfekcji, gratuluję i gorąco pozdrawiam redakcję i innych czytelników! ;)

Mi$ka pisze...

alee super. ;D

Agusia2103